fbpx

Metāla ripzāģis tēraudam SIRIO 315

IMET SIRIO 315 smagas slodzes manuāls vertikālais zāģis

Smagas slodzes manuāls vertikālais zāģis ar leņķa griešanas iespēju no 0° līdz 45° pa labi un no 0° līdz 60° pa kreisi.
Piemērots augstas izturības tērauda griešanai.
Asmens vārpsta ar 40 mm diametru.
Spīles ar pielāgojamām vadotnēm, kas brīvi pārvietojas gar darba galdu, ātrā pārvietošana un satveršana, atskarpju veidošanās novēršanas pielāgojama ierīce.
Zobrati ar eļļošanu, nepārtrauktas kustības vītnes un bronzas konusveida zobrati.
Ātrās atdures 0° un 45° pa kreisi, pielāgojama garuma atdure.
Paliktnis ar izņemamu skaidu savācēju un dzesēšanas tvertni, dzesēšanas šķidruma elektriskais sūknis, galvenais slēdzis, termostats motora aizsardzībai.
Griešanas kapacitāte pie 90° apaļam materiālam līdz 108 mm kvadrātveida līdz 93 mm, taisnstūrveida līdz 150×90 mm.

  SIRIO ātro spaiļu svira

  Visi SIRIO modeļa cirkulārie zāģi Visi SIRIO modeļa cirkulārie zāģi ir standartā aprīkoti ar šķērsvirzienā novietotām priekšējām spīlēm.

  SIRIO asmens tīrīšanas suka

  Visi SIRIO modeļi ir aprīkoti ar neilona sukām, kas aizsargā asmens griešanas daļu un vienmēr to uztur tīru.

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  Pneimatiskās spīles Sirio PAPILDAKSESUĀRS

  Sirio Manual modli iespējams aprīkot ar pneimatiski atveramām/aizveramām spīlēm, kuru kustību kontrolē griešanas galvas kustība.

   

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Ruļļu galdi RTM

  Tādas pašas uzbūves kā RTS ruļļu galdi, RTM tiek izmantoti materiāla noņemšanas pusē. Tie ir aprīkoti ar garuma atdurēm un metramēru garuma noteikšanai. Mehānisko atduri nepieciešamajā pozīcijā var novietot ar rokturi.

  Ruļļu galdi RTD

  Ruļļu galdi ar brīvi griezošiem ruļļiem un rokas mehānisma ar ķēdi garuma atdures regulēšanai un izmēru digitālu attēlošanu izmantojot LCD ekrānu. Automātiska un pneimatiska 50 mm izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu. Garuma atdures attālums tiek regulēts ar pogu uz vadības bloka un tā piedziņai tiek izmantots pneimatisks virzulis. Bloka pozicionēšana arī ir pneimatiska izmantojot pogu.

  Ruļļu galdi RTP BS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem, garuma atduri un motorizētu detaļas pārvietošanu, kas ļauj plānot 10 dažādus garumus izmantojot PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  IMET Sirio 315
  Laukuma leņķa zāģis ° -45 / 90 / +30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 108 / 93 / 150 x 90
  Asmens izmēri mm. 315
  Asmens motora jauda KW 1.5 / 1.8
  Asmens ātrums RPM 17/33 or 33/66
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Lt 40
  Izmēri (P x G x A) mm. 800 x 900 x 1700
  Svars mm. 925
  Darbības tips Kg 330
  Piemērots griešanai: manuāls
  Suitable for cutting: Tērauds / čuguns / augstas izturības tērauda sakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!