fbpx

Metāla ripzāģis tēraudam SIRIO 370 AF-E

IMET SIRIO 370 AF-E automātisks vertikālās kolonnas cirkulārais zāģis

Automātisks vertikālas kolonnas cirkulārais zāģis ar leņķa griešanas iespēju no 0° līdz 45° pa labi (tikai pusautomātiskā ciklā) un no 0° līdz 60° pa kreisi.
Paredzēta augstas stiprības tērauda zāģēšanai, iespēja izmantot versiju ar elektronisku invertoru plašākam pielietojumam, piemērota materiāliem sākot ar nerūsējošo tēraudu līdz varam un misiņam.
Primāro piedziņu nodrošina trīsis un rievsiksna, gala reduktors ir eļļā novietots ar liela izmēra bronzas konusveida zobratu.
Spailes ar pielāgojamām vadotnēm, kas brīvi pārvietojas gar darba galdu, ātrā pārvietošana un satveršana, atskarpju veidošanās novēršanas pielāgojama ierīce, pneimatiskas vertikālās spailes.
Asmens vārpsta ar 40 mm diametru.
Elektroniskā vadība ļauj programmēt visas darbības izmantojot klaviatūru, ieskaitot griezuma sākuma un beigu punkta noteikšanu, iekārtas statuss tiek attēlots uz displeja.
Padevējs ar 200 mm atvērumu, maksimālais gājiens 520 mm, minimālais gājiens 4 mm (minimālais atgriezums 170 mm); griezumu skaita izvēle (1-9999) un padevēja gājienu skaita izvēle (129) izmantojot klaviatūru.
Griešanas kapacitāte pie 90° apaļam materiālam līdz 120 mm kvadrātveida līdz 100 mm, taisnstūrveida līdz 180×100 mm.

  Tron iekšējā skata fotogrāfija

  PLC TRON vada visas zāģa darbības funkcijas un sniedz informāciju par iekārtas darba statusu (griešanas laiks, asmens ātrums, asmens atlikums, izdarīto griezumu skaits), papildināts ar diagnostikas risinājumu ātrai jebkura veida problēmu atrisināšanai.

  SIRIO ātro spaiļu svira

  Visi SIRIO modeļa cirkulārie zāģi Visi SIRIO modeļa cirkulārie zāģi ir standartā aprīkoti ar šķērsvirzienā novietotām priekšējām spīlēm.

  SIRIO padevējs

  SIRIO AF un AF-E-CN zāģu modeļu padevējs ir uzmontēts uz kustīgas plāksnes, lai pielāgotos materiāla gabaliem, kas nav ideāli taisni. Kustība tiek nodrošināta ar hidro pneimatisko cilindru (AF-E) vai zobsiksnu un motoreduktoru (AF-NC).

  SIRIO asmens tīrīšanas suka

  Visi SIRIO modeļi ir aprīkoti ar neilona sukām, kas aizsargā asmens griešanas daļu un vienmēr to uztur tīru.

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  Elektroniskā ātruma kontrole ESC PAPILDAKSESUĀRS

  Versija ar elektronisko invertoru paplašina pielietojuma iespēju sākot ar nerūsējošo tēraudu līdz vieglajiem alumīnija sakausējumiem.

  Sirio V-veida ietverspailes PAPILDAPRĪKOJUMS

  Izmantojot čuguna V-veida ietverspailes, ir iespējams sagriezt cauruļu saišķus ar maksimālo diametru 85 mm; nodrošinātas ar montāžas komplektu.

   

   

   

  RASAFC

  Savienojuma elements ielādes galdam. Piemērots SIRIO 370 AF-E un AF-NC iekārtām

  Vertikālie ruļļi RTS

  Lai savienotu ar ruļļu RTS, ja ir nepieciešama saišķu griešanas iekārta, ieteicams uzmontēt šos vertikālos ruļļus uz ruļļu galda, lai uz tiem balstītos viss zāģējamo baļķu garums (līdz 6 pāriem ik pēc 2 garuma metriem).

  V-veida ruļļi

  Ja nepieciešami V-veida ietverspailes, iesakām aprīkot ruļļu galdu ar V-veida ruļļu pāri. Ieteicams izmantot 6 pārus maksimāli uz katriem 2 metriem ruļļu galda.

  Sirio 370 AF-E
  Laukuma leņķa zāģis ° -45 / 90 / 30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 120 / 100 / 180 x 100
  Asmens izmēri mm. 370
  Asmens motora jauda KW 1.5 / 2.2 or 3 ESC
  Padevēja gājiens (atkārtojams) mm. 520
  Atlikumu beigas mm. 170
  Asmens ātrums RPM 15/30 or 15 ÷ 70 ESC
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Litri 40
  Izmēri (P x G x A) mm. 1900 x 1450 x 2100
  Darba galda augstums mm. 925
  Svars Kg 710
  Minimālais griešanas garums mm. 4
  Darbības tips pusautomātisks/automātisks
  Piemērots griešanai: Tērauds / čuguns / augstas izturības tērauda sakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!