fbpx

Metāla ripzāģis tēraudam SIRIO 370 AF-NC

IMET SIRIO 370 AF-NC * Automātiskais CNC vertikālās kolonnas cirkulārais zāģis

Automātiskais CNC vertikālās kolonnas cirkulārais zāģis; leņķa zāģēšana no 0° līdz 45° pa labi (tikai pusautomātiskais cikls) un no 0° līdz 60° pa kreisi.
Paredzēta augstas stiprības tērauda zāģēšanai, iespēja izmantot versiju ar elektronisku invertoru plašākam pielietojumam, piemērota materiāliem sākot ar nerūsējošo tēraudu līdz varam un misiņam.
Primāro piedziņu nodrošina trīsis un rievsiksna, gala reduktors ir eļļā novietots ar liela izmēra bronzas konusveida zobratu.
Spailes ar pielāgojamām vadotnēm, kas brīvi pārvietojas gar darba galdu, ātrā pārvietošana un satveršana, atskarpju veidošanās novēršanas pielāgojama ierīce, pneimatiskas vertikālās spailes.
Asmens vārpsta ar 40 mm diametru.
Elektro-pneimatiska darbība, hidrauliska galvas padeves ātruma kontrole.
Padevēja kustību kontrolē elektromotors ar kodētāju, 200 mm atvērums, minimālais gājiens 4 mm, minimālās atlikumu beigas 170 mm, maksimālais gājiens 520 mm.
Var tikt ieprogrammētas līdz pat 99 programmām, katra ar dažādiem griezuma garumiem un to skaitu.
Griešanas kapacitāte pie 90° apaļam materiālam līdz 120 mm kvadrātveida līdz 100 mm, taisnstūrveida līdz 180×100 mm.

* Modems paredzēts Industry 4.0, attālināts serviss un pārvaldība tiek piedāvāta kā papildu pakalpojums.

   

  SIRIO ātro spaiļu svira

  Visi SIRIO modeļa cirkulārie zāģi Visi SIRIO modeļa cirkulārie zāģi ir standartā aprīkoti ar šķērsvirzienā novietotām priekšējām spīlēm.

  SIRIO padevējs

  SIRIO AF un AF-E-CN zāģu modeļu padevējs ir uzmontēts uz kustīgas plāksnes, lai pielāgotos materiāla gabaliem, kas nav ideāli taisni. Kustība tiek nodrošināta ar hidro pneimatisko cilindru (AF-E) vai zobsiksnu un motoreduktoru (AF-NC).

  SIRIO AF elektrisko slēgumu skapis

  Automātisko vertikālās kolonnas cirkulāro zāģu SIRIO AF-E vai AF-NC elektrisko slēgumu skapis atrodas iekārtas aizmugurē, ērti piekļūstamā pozīcijā, ja ir nepieciešama tehniska iejaukšanās.

  SIRIO asmens tīrīšanas suka

  Visi SIRIO modeļi ir aprīkoti ar neilona sukām, kas aizsargā asmens griešanas daļu un vienmēr to uztur tīru.

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  Displejs MAHLER

  Cirkulāro zāģu modeļiem SIRIO 370 AF-350 AF-VELOX NC un NC, kontroles sistēma aprīkota ar taktilām pogām un viegli nolasāmu lielu LCD displeju. Kontroles bloks var apkalpot līdz 99 griešanas līnijām, kas darbojas ar dažāda garuma materiāliem un tajā var saglabāt līdz 99 griešanas programmām.

  Sirio V-veida ietverspailes PAPILDAPRĪKOJUMS

  Izmantojot čuguna V-veida ietverspailes, ir iespējams sagriezt cauruļu saišķus ar maksimālo diametru 85 mm; nodrošinātas ar montāžas komplektu.

  Stieņu padevējs SLB 6 PAPILDAKSESUĀRS

  Stieņu padevējs automātiskajiem CNC zāģiem Sirio 370 AF-NC un VELOX 350 AF-NC. Piemērots cauruļu zāģēšanai diametrā no 20 līdz 90 mm (apaļiem), 80×80 (kvadrātveida) vai stieņiem līdz 50 mm diametrā un 6 metru garumā. Darba cikls: (04.  Zāģējot stieni, ierīce paceļ to un novieto uz ielādes galda izmantojot pneimatisku cilindru. Pēc tam motorizēts gumijots rullis padod detaļu uz zāģi. Sasniedzot griešanas punktu, spīles satver materiālu, (03.  Motorizētais rullis paceļas un sākas griešanas cikls. (02.  Ielādes zona ir 6 m gara un 750 mm plata ar regulējamu slīpumu. Struktūrā ir ietverti metināta metāla profili, kas pilnībā aizsargāti izmantojot perforētas metāla plāksnes un caurules. Pēc pieprasījuma pieejama īpaša iekārta mazāku – no 10 līdz 20 mm – stieņu zāģēšanai.

   

  RASAFC

  Savienojuma elements ielādes galdam. Piemērots SIRIO 370 AF-E un AF-NC iekārtām

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  V-veida ruļļi

  Ja nepieciešami V-veida ietverspailes, iesakām aprīkot ruļļu galdu ar V-veida ruļļu pāri. Ieteicams izmantot 6 pārus maksimāli uz katriem 2 metriem ruļļu galda.

  Sirio 370 AF-NC
  Laukuma leņķa zāģis ° -45 / 90 / 30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 120 / 100 / 180 x 100
  Asmens izmēri mm. 370
  Asmens motora jauda KW 3
  Padevēja gājiens (atkārtojams) mm. 520
  Atlikumu beigas mm. 170
  Asmens ātrums RPM 15 ÷ 70 ESC
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Litri 40
  Izmēri (P x G x A) mm. 1900 x 1450 x 2100
  Darba galda augstums mm. 925
  Svars Kg 740
  Minimālais griešanas garums mm. 4
  Darbības tips Pusautomātisks/automātisks CNC
  Piemērots griešanai: Tērauds / čuguns / augstas izturības tērauda sakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!