fbpx

Metāla ripzāģis tēraudam SIRIO 370

IMET SIRIO 370 smagas slodzes manuāls vertikālais zāģis

Smagas slodzes manuāls vertikālais zāģis ar leņķa griešanas iespēju no 0° līdz 45° pa labi un no 0° līdz 60° pa kreisi. Šī iekārta ir piemērota darbnīcām un rūpnieciskam zāģēšanas pielietojumam.
Paredzēta augstas stiprības tērauda zāģēšanai, iespēja izmantot versiju ar elektronisku invertoru plašākam pielietojumam, piemērota materiāliem sākot ar nerūsējošo tēraudu līdz varam un misiņam.
Primāro piedziņu nodrošina skriemelis un rievsiksna, gala reduktors ir eļļā novietots bronzas konusveida zobrats. Spīles ar pielāgojamām vadotnēm, kas brīvi pārvietojas gar darba galdu, ātrā pārvietošana un satveršana, atskarpju veidošanās novēršanas pielāgojama ierīce.
Ātrās atdures 0° un 45° pa kreisi, pielāgojama garuma atdure.
Asmens vārpsta ar 40 mm diametru. Asmens tīrīšana ar neilona suku.
Paliktnis ar izņemamu skaidu savācēju un dzesēšanas tvertni, dzesēšanas šķidruma elektriskais sūknis.
Griešanas kapacitāte pie 90° apaļam materiālam līdz 120 mm kvadrātveida līdz 100 mm, taisnstūrveida līdz 180×100 mm.

  SIRIO ātro spaiļu svira

  Visi SIRIO modeļa cirkulārie zāģi Visi SIRIO modeļa cirkulārie zāģi ir standartā aprīkoti ar šķērsvirzienā novietotām priekšējām spīlēm.

  SIRIO asmens tīrīšanas suka

  Visi SIRIO modeļi ir aprīkoti ar neilona sukām, kas aizsargā asmens griešanas daļu un vienmēr to uztur tīru.

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  Pneimatiskās spīles Sirio PAPILDAKSESUĀRS

  Sirio Manual modli iespējams aprīkot ar pneimatiski atveramām/aizveramām spīlēm, kuru kustību kontrolē griešanas galvas kustība.

  Elektroniskā ātruma kontrole ESC PAPILDAKSESUĀRS

  Versija ar elektronisko invertoru paplašina pielietojuma iespēju sākot ar nerūsējošo tēraudu līdz vieglajiem alumīnija sakausējumiem.

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Ruļļu galdi RTM

  Tādas pašas uzbūves kā RTS ruļļu galdi, RTM tiek izmantoti materiāla noņemšanas pusē. Tie ir aprīkoti ar garuma atdurēm un metramēru garuma noteikšanai. Mehānisko atduri nepieciešamajā pozīcijā var novietot ar rokturi.

  Ruļļu galdi RTD

  Ruļļu galdi ar brīvi griezošiem ruļļiem un rokas mehānisma ar ķēdi garuma atdures regulēšanai un izmēru digitālu attēlošanu izmantojot LCD ekrānu. Automātiska un pneimatiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu. Garuma atdures attālums tiek regulēts ar pogu uz vadības bloka un tā piedziņai tiek izmantots pneimatisks virzulis. Bloka pozicionēšana arī ir pneimatiska izmantojot pogu.

  Ruļļu galdi RTP BS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem, garuma atduri un motorizētu detaļas pārvietošanu, kas ļauj plānot 10 dažādus garumus izmantojot PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  Sirio 370
  Laukuma leņķa zāģis ° -45 / 90 / 30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 120 / 100 / 180 x 100
  Asmens izmēri mm. 370
  Asmens motora jauda KW 1.5 / 2.2 or 3 ESC
  Asmens ātrums RPM 15/30 or 15 ÷ 70 ESC
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Lt 40
  Izmēri (P x G x A) mm. 810 x 1020 x 1850
  Darba galda augstums mm. 925
  Svars Kg 390
  Darbības tips manuāls
  Piemērots griešanai: Tērauds / čuguns / augstas izturības tērauda sakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!