fbpx

Pilna ūdens griešanas sistēma Waterspeedy s

CMS Tecnocut Waterspeedy S, pilna ūdens griešanas sistēma

Waterjet robots ir ātrs un universāls, īpaši piemērots jebkura veida mīkstajiem materiāliem, piemēram, plastmasai, gumijai, putām, kompozītmateriāliem, daudzslāņu materiāliem, blīvēm un citiem tehniskiem materiāliem. Tā ātrums, iespēja izmantot vairākas griešanas galvas un automātiskā paliktņa nomaiņas sistēma palīdz sistēmai uzrādīt augstu produktivitātes līmeni, vienlaikus samazinot izmaksas, salīdzinot ar tradicionālajām sistēmām.

Tecnocut Waterspeedy S ir piemērota mīkstu materiālu, tādu kā plastmasas, putu, gumijas, kompozīta un daudzslāņu materiālu, blīvju un citu tehnisku materiālu griešanai. Tā augstā dinamika, apvienojumā ar iespēju vienlaikus strādāt vairākām griešanas galvām, automātisku paliktņu nomaiņas sistēmu, nodrošina ļoti augstu produktivitāti un samazinātas izmaksas, salīdzinot ar tradicionālajām sistēmām. Tecnocut Waterspeedy S izstrādes laikā īpaša uzmanība ir pievērsta klientu prasību izpildei, rūpīgi izstrādātam dizainam un spējai sasniegt augstākos drošības standartus.

  KUSTĪBA Augstas precizitātes un veiktspējas spirālveida statīvi un zobrati.

  DARBA VIRSMA Šūnveida nerūsējošā tērauda režģis plastmasas materiālu griešanai. Papildu: nerūsējošā tērauda tīkls konveijera veidā ruļļveida materiālu griešanai.

  DROŠĪBA Skaņu necaurlaidoša, slēgta apstrādes zona, kas aizsargā no saskarsmes ar kustībā esošām mehāniskām daļām un novērš ūdens un putekļu nonākšanu telpā.

  VAIRĀKAS GRIEŠANAS GALVAS Papildu tīra ūdens strūklas griešanas galvas izveidotas uz vadulām ar 3 vai 5 galvām ar automātisku distances pielāgošanu, kas ļauj iegūt augstus veiktspējas rādītājus griešanas procesa laikā. Attālumu starp galvām kontrolē CNC. Papildus: dubultas vadulas vēl augstākai produktivitātei.

  TVAIKA ATSŪKŠANA Nosūknēšanas sistēma griešanas laikā radušajiem tvaikiem ar HEPA 99,997% filtriem novietota iekārtas sānos.

  IZMANTOTĀ ŪDENS FILTRĒŠANAS SISTĒMA Automātiska sistēma sīko daļiņu novadīšanai uz iekārtas aizmuguri, kur novietots papīra filtrs izmantotā ūdens savākšanai tvertnē.

  AUTOMĀTISKA TVERTNES TĪRĪŠANAS SISTĒMA Sprauslu komplekts tvertnes iekšienē tiek izmantots netīrumu aizmazgāšanai uz ārējo notekūdeņu filtrēšanas sistēmu.

  TECNOCUT WATERSPEEDY S 1630: Tehniskā specifikācija
  X ASS 3000 mm
  Y ASS 1600 mm
  Z ASS 200 mm
  Darba virsma 1630 x 3080 mm
  Kopējie izmēri 10150 x 4910 x 2800 mm
  Atbalsta plāksnes maksimālā kapacitāte: 150 kg/mq
  Maksimālais ātrums: 2755.9 ipm
  Datora panelis ar 21” LCD monitoru, klaviatūru, peli un manuālās kontroles ierīci
  Ārējais USB ports
  Savienojums ar datortīklu: RJ45 10/100 Mb savienojums.

   

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!